Наама Бей
Це найбільш захищена бухта курорту. Тут прекрасний піщаний пологий захід у море, пляж, очищений від коралів. Ідеально підійде для відпочинку з дітьми. Кораловий риф недалеко від берега, тому любителям дайвінгу тут теж знайдеться, чим зайнятися. У Наама Бей є де прогулятися вечорами — широка і довга набережна з низкою ресторанів, кафе, магазинів, старе місто (Old Market) знаходиться в близькій досяжності, а також безліч клубів і дискотек (з відомих — Hard Rock Café).
До SOHO Square — 15-20 км. До аеропорту — 10 км.
Рекомендуємо готелі:
Tropitel Naama Bay 5*
Tropitel WAVES Naama Bay Hotel 5*
Hotel Novotel Sharm El-Sheikh 5*
Mövenpick Resort Sharm El Sheikh 5*

Шаркс Бей
Основні переваги цієї бухти — це безвітряна погода взимку і неймовірної краси кораловий риф. Більшість пляжів оснащені короткими понтонами. Дайвінг-центри є при кожному готелі. Занурюватися можна прямо з берега, течій практично немає. Тут ви зможете розглянути корали поблизу, а також помилуватися найрізноманітнішими рибками. Ще однією перевагою є крокова доступність до SOHO Square.
Рекомендуємо готелі:
Grand Oasis Resort 4+*
Xperience Sea Breeze Resort 5*
Sierra 5*
Concorde El Salam Sharm
El Sheikh Front Hotel 5*
Sultan Gardens 5*
Sunrise Arabian Beach Resort 5*

Шарм-ель-Майя
Ця бухта дуже вдало розташована — на південному заході курорту і захищена від вітру з 3-х сторін. Тут знаходиться Старе місто з безліччю магазинчиків і кафе — є, де прогулятися ввечері. Тут одні з найкращих піщаних пляжів з пологим заходом в море.
Рекомендуємо готелі:
Albatros Aqua Blu Resort Sharm El Sheikh 4*
Iberotel Palace 5*

Хадаба
Ця бухта розташована між Наама-Бей і Шарм-ель-Майєю. У Хадабі є чудове глибоке море, коралові рифи, нічні клуби і магазини.
Рекомендуємо готелі:
The Grand Hotel Sharm El Sheikh 5*
Hilton Waterfalls Resort 5*

Рас-Умм-ель-Сід
Затишно розташована бухта за горами. Саме сюди варто їхати, щоб помилуватися кораловими заростями незвичайної краси. Відмінний піщаний візит є практично у всіх готелях. Для вечірніх прогулянок краще відправитися в Старе місто, який знаходиться приблизно в півгодини пішки.
Рекомендуємо готелі:
Jaz Fanara Resort & Residence 5*
Reef Oasis Beach Resort 4*
Sentido Reef Oasis Senses Resort 5*